MARATON ČTENÍ UKONČEN -  NEJLÉPE SI VEDLI  DVA ČTENÁŘI : KRISTÝNKA PĚNIČKOVÁ

JAKUBEC

ĆTENÁŘSKÁ SOUTĚŽ - ODHAL TAJNÝ OBRÁZEK. POSTUPNĚ PLNÍME ČTENÁŘSKÉ ÚKOLY, ODMĚNOU ZÍSKÁME  ČÁST OBRÁZKOVÉ TAJENKY

TAJENKA JIŽ ODHALENA, JSOU TO ZVÍŘETICE

GRATULUJEME KRISTÝNCE PĚNIČKOVÉ A LUCINCE PICKOVÉ

Děvčata , stavte se pro odměnu

VÝROBA MASOPUSTNÍCH MASEK OD 13.2. - 24.2. V KNIHOVNĚ, ZŮČASTNIT SE MŮŽETE MASOPUSTNÍHO PRŮVODU.

Projekt pro čtenáře 10-15let COOL DAY

• MARATON ČTENÍ

ZAHAJUME ČTENÍ SOUBORU KNIH HARNIČÁŘŮV UČEŇ

KAŽDÝ PŘEČTENÝ DÍL TĚ  PO SPLNĚNÍ ZADANÝCH OTÁZEK POSOUVÁ

DÁL K CÍLI

• Tentokrát to byly COOL STŘEDY

TVORBA FANTAZ PLÁTKU - SCÉNICKÉ ČTENÍ  - NÁVŠTĚVA RÁDIA SIGNÁL - TRABANTEM DO POSLEDNÍHO DECHU , NÁVŠTĚVA KINA

První týden jsme se sešli abychom si vyzkoušeli jak nám dokáže pracovat fantazie. Vytvořli jsme Několik zajímavých plakátů a teď už jen čekáme na vyhodnocení.

Druhý týden Jsme v základní škole v Kněžmostě prezentovali knihu Deník mlého Poseroutky. Pokusili jsme se napodobit scénické čtení, které dobře známe z projektu Listování lukáše Hejlíka. nacvičili jsme ukázku z prvního dílu, natočili a předvedli.

Třetí týden jsme cestovali, né daleko, ale na zajímavé místo a to do rádia Signál v Mladé Boleslavi. Ujal se nás redaktor Jan Holub, kterého dobře znáte ze zpráv. Vyzkoušeli jsme si připravit zprávy a předat je přes mikrofón do éteru. Bylo to super.

Čtvrtý týden jsme navštívili kino v Mnichově Hradišti, ale né ledajaký film, když už, tak na pořádnoou pecku Trabantem do posledníh dechu, opět velmi zajímavé odpoledne.

Pátý týden jsme společně připravovali čarodějnickou radu pro mladší čtenáře. Odpoledne se velmi vydařilo, těšíme se na další akcičku.

Děkujeme vedení kina v Mnichově Hradišti za podporu našeho projektu - získali jsme slevové vtupenky .

Co nás čeká?

Pokud máte chuť navštěvovat naše COOL středy, sledujete tyto stránky a nástěnku knihovny v základní škole.